Yabacıoğlu Belediye'de Firavun Yok

ÇORUM 8 Aralık 2018 07:27
Videoyu Aç Yabacıoğlu Belediye'de Firavun Yok
A
a
CHP’li Tuncay Yılmaz’ın açıklamalarına cevap vermek için kürsüye gelen Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu, Tuncay Yılmaz’ı Firavun sözünden dolayı kınadığını dile getirerek, “Çorum Belediyesi’nde firavun yoktur, varsa başka yerde aramalısınız. Bu sözlerinizden dolayı belediye başkan yardımcısı, meclis üyeleri ve çalışanlarından özür dilemenizi istiyorum” dedi.

Ahmet Yabacıoğlu, şirketlerle ilgili de Tuncay Yılmaz’ın açıklamalarına cevap vererek, “Yalan yanlış bilgilerle insanların yanıltılmasının anlamı yoktur. Bu şirketlerde kimin ne aldığı ve ne yaptığı açık bir şekilde bellidir. İnsanları töhmet altında bırakmanızdan dolayı da ayıplıyorum sizi” dile konuştu.
Yapılan ihalelerle ilgili Tuncay Yılmaz’ın sözlerine de cevap veren Yabacıoğlu, yapılan tüm ihalelerin Kamu İhale Sistemine girdiğini ve uygun olmayanların Kamu İhale Kurumu tarafından onaylanmasının söz konusu olmadığını dile getirdi.

Ak Parti Çorum İl Başkanının kredinin alınmasının engellendiği ile ilgili sözlerinin doğru olmadığını anlatan Yabacıoğlu, “Biz böyle bir şeyi duymadık, görmedik, hissetmedik. İller İdaresi Genel Müdürlüğü şu anda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlandı. Seçim sürecindeyiz bizim kredilerimizle ilgili bir bekleme söz konusudur. Dolayısıyla da il başkanımızın veya başka birinin engellenmesi söz konusu değildir” açıklamasında bulundu.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat