Yeni Çorum Kulüp Derneği Kuruldu

ÇORUM 27 Haziran 2019 04:40
Videoyu Aç Yeni Çorum Kulüp Derneği Kuruldu
A
a

Yeni Çorumspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan bugün kulüp binasında bilgilendirme toplantısı düzenledi.Yeni Çorumspor yaptıkları başvuru ile dernekleşme yoluna gitti. Kulüpten yapılan resmi açıklama ile artık Yeni Çorumspor dernekleşmenin gerçekleştiği duyuruldu. Duyuruda “Kulübümüzün dernekleşme aşaması yapılan girişimler neticesinde..


Yeni Çorum Kulüp Derneği Kuruldu
 

Yeni Çorumspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan bugün kulüp binasında bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Yeni Çorum Kulüp Derneği’nin bugünden itibaren kurulmuş olduğunu açıklayan Ercan, “Bugünden itibaren kayıt olabiliyoruz. 1.000 TL’lik giriş aidatı devamında her sene 120 TL yıllık aidatımız vardır. İlk giriş 1.000 TL’nin içinde 120 tl. yine alıyoruz. İlk girişte Extra 120 TL ödenmeyecek. 31 Temmuz’a kadar üye olanlar Ağustos ayındaki kongrede aday olabilecekler ama 31 Temmuz’dan sonraki kayıtlarda ise kongre üyesi olmak için 2 sene aktif üye olma artık var. 4 sene aktif üye olduğu takdirde ise kongrede aday olabilecek. Ueni Çorumspora bütün Çorum bu şekilde sahip çıkacak ve gerekli aktif üyeliği sağlayacağı takdirde yönetime talip olabilecek. Bu üyelik ile alakalı önce dekontunu yatırdıktan sonra dekontla birlikte fotoğraf, adli sicil belgesi, güncel adres ve iletişim bilgileri ile kulüp binasına gelecekler” dedi.

Kulüp Menejeri Oğuzhan Yalçın ile Belediye Başkan Yardımcısı Lemzi Çöplü bir görüşme yapacağını ifade eden Ercan, görüşmede 20 personelin gideri iaşe giderleri, takım otobüsü, stadyum giderleri, tesis giderleri ve beltaş konularında bilgi alışverişinde bulunulacağını kaydetti.

Sponsorlukla alakalı çalışmalarının devam ettiğini hatırlatan Ercan, “Deplasman giderimiz, kamp giderlerimiz, antrenman sahamıza reklam çalışmamız, ayrıca basın toplantısı futbolcu röportajı, transferi gibi durumlarda kamera karşısına geçtiğimiz zaman arka planda ki reklam panomuz da bu sponsorluk veren firmaların logoları yayınlayacağız ki bu firmalarımıza en önemli faydayı TRT’nin yapacağı maç sonu veya röportaj yayınında tüm dünyaya izlettireceğiz. Ayrıca günümüzde sosyal medyanın artık gazete ve Tv nin önüne geçtiğini düşünürsek milyonlarda takipçisi olan spor sayfalarında Bu firmalarımızın da logoları dolaşacaktır” diye konuştu.

Sponsorlukla alakalı kulübr yoğun bir talep olduğyna vurgu yapan Ercan, ” Kulüpte bu konu ile ilgili hafta başından itibaren görüşmelerimiz başlamıştır. Bu taleplerin Çorum’da yıllardır Çorumspora uzak duran işadamlarından, esnaflardan gelmesi bizi ayrıca mutlu etmektedir. Bu taleplerfeki yoğunluk şampiyonluğun dışında da güzel şeyler yaptığımızı gösteriyor. Hep destek tam destek mantıyla 2019-2020 sezonunda da değerli Çorum halkının ilgisini alakasını manevi desteğini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat