Yeni Çorumspor maç daveti ziyaretlerini sürdürüyor

ÇORUM 12 Nisan 2019 13:44
Videoyu Aç Yeni Çorumspor maç daveti ziyaretlerini sürdürüyor
A
a

Yeni Çorumspor yönetimi protokol ziyaretlerine devam ediyor. Önceki gün Vali Mustafa Çiftçi ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret eden Yeni Çorumspor yönetimi bugün de Garnizon Komutanı Per. Kom. Albay Çetin Öcal, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu ve Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca’yı makamlarında ziyaret etti...

 
Kulüp Başkanı Fatih Özcan, Sportif Direktör Hamit Işık, Kulüp Menajeri Oğuzhan Yalçın ile yöneticiler Mustafa Ercan ve Salim Koldaş’tan oluşan heyet ilk olarak Garnizon Komutanı Per. Kom. Alb. Çetin Öcal’ı ziyaret etti.

Çorum  İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu’yu ziyaret eden Yeni Çorumspor yönetimi son olarak Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Özcan’ı ziyaret ettiler. Yapılan ziyareterde konuşan Kulüp Başkanı Fatih Özcan, 3 isme de görevlerinde başarı dileklerinde bulunurken, hafta sonu oynanacak olan Bayburt maçına davet etti. Özcan ayrıca, Garnizon Komutanı Per. Kom. Albay Çetin Öcal, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu ve Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca’ya üzerlerinde isimleri yazan 19 numaralı formaları hediye etti.

MURAT KOLCU ÇAKI HEDİYE ETTİ 
İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, bugün yapılan ziyaret sırasında Yeni Çorumspor Kulüp Başkanı Fatih Özcan’a kendi koleksiyonunda bulunan güzel bir çakı hediye etti. Kolcu’nun yaptığı jestten dolayı son derece memnun olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı Fatih Özcan, emniyet teşkilatının ülkemiz ve vatandaşlarımızın huzuru ve mutlulu için son derece önemli bşir görev yürüttüğünü ifade ederek, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu nezdinde tüm emniyet teşkilatının 174. Kuruluş Yıl Dönümü’nü kutladı.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat