Yeni Hoca Oğuzhan'ın Cezasını Affetti

ÇORUM 25 Eylül 2018 18:06
Videoyu Aç Yeni Hoca Oğuzhan'ın Cezasını Affetti
A
a

Çorum Belediyespor Kulüp Başkanı Fatih Özcan, süresiz kadro dışı bıraktığı Oğuzhan Yalçın’ı affettiğini açıkladı...

Yeni Teknik Direktör Mehmet Aurelio’nun imza töreni sonrası yapılan antrenman öncesi futbolcularla bir araya gelen Kulüp Başkanı Fatih Özcan, kendilerinin dün olduğu gibi bundan sonraki süreçte de maddi ve manevi olarak üzerlerine düşenin en iyisini yapmaya devam edeceklerini söyledi. Takıma olan güvenini yineleyen Kulüp Başkanı Özcan, takım adına söz alan kaptan Akın’ın, “ Oğuzhan’ın affedilmesini istiyoruz” talebine de duyarsız kalmadı. 

Oğuzhan’ın da kendileri için önemli bir isim olduğuna değinen Özcan, “ Oğuzhan’ı bizler de sizler kadar seviyoruz. Madem öyle istiyorsunuz, o halde ben de kaptanımızı affettim” dedi. 

Özcan, görevine son verilen antrenör Serkan Güney’i de teknik direktör Mehmet Aurelio’nun isteği doğrultusunda yeniden göreve getirdiklerini açıklamıştı.Hem Serkan Güney’in, hem de Oğuzhan Yalçın’ın cezalarının bu kadar kısa sürmesi kafalarda soru işaretleri bırakırken, benzer sıkıntının başka oyuncu ve antrenör ile yaşanması halinde nasıl bir tavır takınılacağı da ayrıca merak ediliyor.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat