trafik

Yıldırım'dan Zeki Gül'e hayırlı olsun ziyareti

ÇORUM 19 Nisan 2018 18:54
Videoyu Aç Yıldırım'dan Zeki Gül'e hayırlı olsun ziyareti
A
a

Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Murat Yıldırım Belediye Başkanı Zeki Gül'ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Dün açıklanan seçim kararının millet için hayırlara vesile olmasını temenni eden Murat Yıldırım, “ben şuna inanan birisiyim, Rabbim bu millete çok büyük yükümlülük yüklediğine inanıyorum. Bu millet geçmişten bu yana İslam'ın bayraktarlığını yaptı. Masum ve mazlum insanların hamiliğini yapmıştır. Bugün Ak Parti iktidarıyla Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde milletimiz Türkiye'de de Türkiye dışında da masum ve mazlum insanlar için üzerine düşeni en iyi şekilde yerine getirmektedir” dedi.

Bu seçim yüz yıla damgasını vuracak

Önümüzdeki seçimlerin yüz yıla damgasını vuracak seçimler olduğunu belirten Murat Yıldırım, bu seçim bizim için çok önemli. Bu seçimde Milliyetçi Hareket Partisiyle ittifak yapmamız, milli ve yerli duruşumuz Allah’ın izniyle çok iyi bir sonuca vesile olacaktır. Başkanlık sistemiyle birlikte Türkiye daha hızlı hareket etme kabiliyetine sahip olacaktır. Bunun sonucunda da başta ekonomimiz olmak üzere daha gelişecektir. Sayın Cumhurbaşkanımızın ittifakla aldığı bu karar dünya siyasetinde bir dönüm noktası olacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın siyasi dehasının tecelli ettiğini görüyoruz. Bu seçimin Türkiye için, İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum diye konuştu.

Bu süreçte belediyemize de çok büyük iş düşmektedir diyen Yıldırım, belediye hizmetlerimiz çok önemli. Çorum’da şu anda Belediye Başkanımız Zeki Gül'ün başkanlığında çok güzel çalışmalar yapılıyor. Milletin memnuniyeti bizi de memnun ediyor dedi.

Gece gündüz çalışıp en iyi neticeyi alacağız

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ ise, dün itibariyle seçim startını verdiklerini belirterek burada biz teşkilatlar olarak alınan kararın Türkiye'nin siyaseti ve ekonomisi anlamında çok doğru bir karar olduğunu düşünüyoruz. Siyasi bir deha ürünü bu hakikaten ülkemiz içerde ve dışarıda sıkıntılı günler geçirirken dış güçlerin ekonomik abluka altına alınma riskiyle karşı karşıyayken Türkiye rahatladı. Biz Çorum teşkilatları olarak hazırız bütün mahalle teşkilatlarımızla sandık kurullarımızla tüm sandık müşahitlerimizle sandık görevlilerimizle seçime hazırız. Bizim bundan sonraki hedefimiz hem Cumhurbaşkanlığında hem de Milletvekilliği seçiminde teşkilatlar olarak gece gündüz çalışıp en üst en iyi neticeyi almaktır biz bir ekibiz ben şahsen İl Başkanı olarak teşkilatlarımdan gurur duyuyorum dedi.

Karadağ, Sayın Belediye Başkanımızla biz sık sık görüşüyoruz bu günde Murat abiyle geldik biz bu süreci Belediye Başkanımızla teşkilatlarımızla sizlerle en iyi şekilde istişare halinde Çorum'da en iyi neticeyi alabilecek istişareleri yaparak sonuca odaklanacağız diye konuştu.

Sıkılmadık el girilmedik kapı bırakmayacağız

24 Haziran’da yapılacak seçim ülkemiz için hayra vesile olacak bir seçim diyen Belediye Başkanı Zeki Gül, “birlikte ülkemizin geleceği için çok olumlu. Sayın başkanımızın da söylediği gibi Cumhurbaşkanımızın önderliğinde dünyadaki mazlum ve masum insanların ümidi haline gelen Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda gece gündüz demeden çalışacağız. Üzerimize düşen ne varsa o gayreti göstereceğimize kimsenin şüphesi olmasın. Sıkılmadık el, girilmedik kapı bırakmayacağız. Tayyip Erdoğan'ın liderliğindeki bu davaya artı değer katmak adına gayret etmemiz gerekiyor. Biz bu gayreti en üst seviyede göstereceğiz. Ben Sayın Teşkilat Başkan Yardımcımıza, İl Başkanımıza ve Merkez İlçe Başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat