trafik

Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Güneş Enerjisi ile Çalışacak!

ÇORUM 8 Mayıs 2018 11:42
Videoyu Aç Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Güneş Enerjisi ile Çalışacak!
A
a

Çorum Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Necmeddin Uzun, Türkiye’ye örnek olacak bir sanayi sitesi kurmak için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi...

Çorum Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Necmeddin Uzun, Türkiye’ye örnek olacak bir sanayi sitesi kurmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, dükkanların çatılarına güneş enerjisi panelleri yerleştireceklerini söyledi.

Çorum Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Necmeddin Uzun, Türkiye’ye örnek olacak bir sanayi sitesi kurmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, dükkanların çatılarına güneş enerjisi panelleri yerleştireceklerini söyledi.

Uzun, kooperatifin mali genel kurulunda yaptığı konuşmada, esnaftan yoğun ilgi gören sanayi sitesinin önümüzdeki aylarda temel atma törenini gerçekleştireceklerini söyledi.

Kooperatif ortaklarının menfaatini her zaman gözettiklerini belirten Uzun, beklentilerinin üzerinde bir talep gördüklerini ve bu ilgi ve alakalarından dolayı tüm Çorumlu esnaf ve sanatkarlara minnettar olduklarını kaydetti.

Uzun, sanayi sitesi inşasının gelişimi açısından kooperatif üyelerinin yüzde 5’lik katılım ücretini mayıs ayı sonuna kadar yatırılması gerektiğini aktardı.

Türkiye’ye örnek bir sanayi sitesini Çorum’a kazandırmak istediklerini vurgulayan Uzun, dükkanların çatılarının güneş enerjisi panelleri ile kaplanması için üyelerden yetki istedi.

Genel kurula Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür ve bazı esnaf odası başkanları ile çok sayıda kooperatif ortağı katıldı.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat