trafik

Zeki Gül'den Alaca Ziyareti

ÇORUM 12 Haziran 2018 10:26
Videoyu Aç Zeki Gül'den  Alaca Ziyareti
A
a

AK Parti Alaca İlçe Seçim Bürosu’nun açılışını gerçekleştiren Belediye Başkanı Zeki Gül iftar öncesi esnafı ziyaret ederek hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, Alaca ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu. AK Parti Alaca İlçe Seçim Bürosu’nun açılışını gerçekleştiren Zeki Gül iftar öncesi esnafı ziyaret ederek hayırlı ve bereketli kazançlar diledi. Belediye Başkanı Zeki Gül’e, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, AK Parti Alaca İlçe Başkanı Halil İbrahim Şaltu ve yönetimi, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi üyeleri, Alaca Ticaret Sanayi Odası Başkanı Günser Şirin, AK Parti Alaca Gençlik Kolları Başkanı Kerem Yundam eşlik etti.

Alaca esnafını tek tek ziyaret eden Belediye Başkanı Zeki Gül’e Alaca esnafı seçim tahminde bulundu. 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Türkiye genelinde %53,5’la seçimi alacağını söyledi. Esnaf, Alaca’nın %76, Çorum’un ise %75 oranında Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceklerini ve Türkiye’nin bugün ayakta durabilmesinin Recep Tayyip Erdoğan sayesinde olduğunu vurguladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için de Allah başımızdan eksik etmesin duasında bulunan Alaca esnafı, 24 Haziran tarihinin, Türkiye’nin şahlanışı olacağını ifade etti. Başkan Gül daha sonra, birliğin, beraberliğin ve paylaşımın en güzel örneği olarak nitelendirdiği iftar sofrasında Alacalı hemşehrileri ile birlikte iftarını yaptı.
 

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat