trafik

ZEKİ GÜL PAZAR ALIŞ-VERİŞİNDE

ÇORUM 1 Mart 2018 18:59
Videoyu Aç ZEKİ GÜL PAZAR ALIŞ-VERİŞİNDE
A
a

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, Buharaevler Mahallesi’nde kurulan Perşembe Pazarı’nı gezerek pazarcı esnafına hayırlı bol kazançlar diledi...


Ziyarette Belediye Başkanı Zeki Gül’e, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Zabıta Müdürü Mustafa Kanat, Buharaevler Mahalesi Muhtarı Abdulkadir Erdoğan, Pazarcılar ve Sebzeciler Odası Başkanı Erdoğan Yılmaz eşlik etti.

Pazarcı esnafının ve mahalle sakinlerinin talep ve isteklerini yerinde görmek için Perşembe Pazarına giden Belediye Başkanı Zeki Gül, pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet ederek, evinin pazar alışverişini de yapmayı ihmal etmedi. Çalışmalarımızda her zaman pazarcı esnafımızla birlikte hareket ediyoruz diyen Başkan Gül, “Pazarcı esnafımızın hemşehrilerimize daha iyi hizmet verebilmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Pazarcı esnafımızın ve hemşehrilerimizin bizlere iletmiş olduğu talepleri inşallah kısa sürede tamamlayarak hizmete sunacağız” dedi.

Pazarlar artık daha güvenli

Çorum Belediyesi, ilimizde bulunan sebze ve meyve pazarları güvenlik kamera sistemi kurarak daha güvenli hale getirdi. Belediye Başkanı Zeki Gül Perşembe Pazarı’nda Zabıta noktasında bulunan güvenlik kamera merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 

Belediye Başkanı Zeki Gül yaptığı açıklamada, 5 sebze ve meyve pazarında 35 güvenlik kamerası taktık. Zabıta personelimiz 24 saat pazarlarımızı izliyor. Pazar yerlerine takılan güvenlik kameraları sayesinde pazarlar daha güvenli hale geldi. Pazar esnafının pazar yerlerine koymuş oldukları ürünleri güven altına alınmış, pazarlarda görevli gece bekçilerinin işini daha da kolaylaştırmıştır diye konuştu.

Başkan Gül daha sonra Buharaevler Mahalle Muhtarı Abdulkadir Erdoğan’ı ziyaret ederek mahalledeki Belediye çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat