Zeki Gül ve Karadağ O soruları "S" geçtiler

ÇORUM 5 Kasım 2018 13:48
Videoyu Aç Zeki Gül ve Karadağ O soruları  "S" geçtiler
A
a

Ak Parti İL Başkanı Av.Mehmet Karadağ, belediye Başkanı Zeki Gül, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve Belediye Meclis üyelerinin katıldığı belediye meclis grubunu topladı.Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül ve İl Başkanı Karadağ'a gazeteciler tarafından aday olup olmadığı sorusuna cevap vermediler...

Kasım ayı Belediye Meclisi toplantısı öncesi AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ ve Belediye Başkanı Zeki Gül, parti binasında belediye meclis üyeleri ile bir araya geldi.Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, partilerinden aday adaylığı başvuru takviminin bugün itibariyle başladığını hatırlattı.

2 yılda çok önemli 2 seçim atlattıklarını dile getiren Karadağ, tüm organların seçiminde gerekli hassasiyeti göstereceklerini ve 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde de başarılı bir şekilde çıkmanın gayreti içerisinde olacaklarını söyledi. Çorum teşkilatı olarak 16 belediyenin tamamını kazanmayı hedeflediklerini ifade edn Karadağ, adaylık süreci içerisinde isabetli adayların belirlenmesi ve toplumun huzura çıkmasını arzu ettiklerini, kimin olacağından ziyade, AK Parti’nin seçimleri kazanmasının öncelikli hedefleri olduğunu kaydetti.
“Hedef ve ilkemizde millete hizmet davasıdır” diyen Karadağ, “Bu bilinçle hareket edeceğiz ve bu doğrultuda adaylarımızı belirleyip, toplumla kucaklaşarak seçimlerden zaferle çıkmayı amaçlıyoruz” açıklamasında bulundu.

Adaylığı ve istifa edip etmeyeceği ile ilgili basın mensuplarının sorusu üzerine Karadağ, kararı verecek genel başkanımızdır ve genel merkezimizdir. Eğer istifa etmemiz istenirse istifa ederiz. Biz il başkanıyız görevimiz devam ediyor, gereği neyse onu yaparız. Eğer genel başkanımız ve genel merkezimiz istifa etmemizi isterse gereğini yaparız, göreve devam etmemiz noktasında talimat verirse devam ederiz.

MKYK toplantısında alınan kararlarla ilgili bize her hangi bir talimat gelmedi, gelirse de kamuoyuyla paylaşırız.
Tekrar ediyorum; genel başkanımızdan talimat gelmediği ve bizimle ilgili her hangi bir tasarrufu olmadığı müddetçe istifa etmeyiz, görevimizin başındayız” ifadelerini dile getirdi.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat